ЦСКА падна от "Царско село" с гол в последната минута

Точен за "червените" бе Бисмарк Чарлс

18.04.2021 | 20:40 Редактор: Тодор Петров

ЦСКА загуби с 2:1 гостуването си на "Царско село" в мач от първенството. "Червените" явно още бяха под еуфория след победата над "Лудогорец" в сряда и класирането си за финал за Купата на България.

Освен това "армейците" излязоха без половината си титулярен състав заради наказания и контузии на основни футболисти.

Първият гол за домакинитедойде след спорна дузпа, отсъдена за фаул на Петър Занев. В 34-ата минута капитанът на ЦСКА в този мач бе изгонен за втори жълт картон. След почивката "армейците" изравниха с гол на Бисмарк Чарлс, но умората от мача с "Лудогорец" и играта с човек по-малко 60 минути си казаха думата.

В 89-ата минута съдиите дадоха тъч за "Царско село", който трябваше да бъде в полза на ЦСКА. Последва нарушение, а след него се стигна до гол на Реян Даскалов в последната минута от редовното време.