Блестящ "Юнайтед" сложи край на уникалната серия на "Сити"

"Червените дяволи" се наложиха с 2:0 на "Етихад"

07.03.2021 | 21:50 Редактор: Ралица Братанова

"Манчестър Юнайтед" постигна изключително ценен успех, побеждавайки градския съперник "Манчестър Сити" на "Етихад Стейдиъм" с 2:0 в среща от 27-мия кръг на английската Висша лига.

С победата "червените дяволи" сложиха край на фантастичната серия от 21 поредни победи на тима воден от Пеп Гуардиола.

Гостите отбелязаха своите попадения в началото на двете полувремена. Още във втората минута Бруно Фернандеш даде аванс на своя отбор след точно изпълнена дузпа, а Люк Шоу се разписа пет минути след подновяването на играта и подпечата победата за "Юнайтед".

Загубата на "гражданите" не променя класирането. Те остават лидер в таблицата със своите 65 точки, а "червените дяволи" намалиха изоставането си до тях, като го съкратиха на 11 пункта.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК

1
0 rate up comment rate down comment 0
Петко Напетов
преди 3 години
Голям мач на Юнайтед биха ги заслужено Но дали така ще играят и другата седмица престои да видим Сигнализирай за неуместен коментар