Гол със странична ножица донесе победа на "Левски" в Хърватия

Ники Михайлов спаси дузпа при успеха над "Подбескидзе"

23.01.2021 | 17:40 Редактор: Ралица Братанова

"Левски" победи с 1:0  полския "Подбескидзе"  във втората си контрола на хърватска земя. Единственото попадение за "сините“ бе дело на Мартин Петков в 23-ата минута.

Там Петков пробва странична ножица, която изненада защитата и вратаря на поляците и "сините" поведоха с 1:0.

Николай Михайлов се намеси добре в 80-ата минута след силен шут на футболист на поляците, а в даденото от рефера продължение спаси и дузпа, за да запази резултата.

Състав на "Левски": Звонимир Микулич (46-Николай Михайлов), Ивайло Найденов, Алекс Петков (61-Ребин Сулака), Живко Атанасов, Патрик-Габриел Галчев (61-Анте Връличак), Мартин Райнов, Тома Даске (61-Илия Юруков), Марин Петков (61-Георги Александров), Здравко Димитров (61-Стивън Петков), Мартин Петков (61-Симеон Славчев), Найджъл Робърта (83-Валери Божинов).

Снимка: Levski.bg