Кошмар за "Славия", "Криля Советов" разби "белите" с 6:1

ЦСКА 1948 също допусна загуба в Турция

21.01.2021 | 19:20 Редактор: Ивет Арабова

Кошмарно начало на предсезонната подготовка на "Славия". "Белите" загуби с 6:1 от руския "Криля Советов" в първата си проверка в Турция.

След равностойно начало футболистите от руския тим вдигнаха темпото и в рамките на 6 минути вкараха 3 гола. В края на първото полувреме "Славия" върна едно попадение чрез Радослав Кирилов.

През втората половина само за четвърт час руснаците отбелязаха нови три гола и разгромът бе факт.

Загуба и на ЦСКА 1948 в Турция. Новакът в родния елит отстъпи на полския "Стал" (Миелец) с 1:2, за който играха Борислав Чорбаджийски и Алекс Колев.

ЦСКА 1948 първи стигна до гол чрез Мартин Камбуров, но в ситуацията беше отсъдена засада и попадението беше отменено.  Следващата контрола за българския тим е във вторник срещу украинския "Олександрия".