"Арда" с триумф над "Левски" след драма и два гола в последните две минути

"Сините" остават на 9-о място в класирането

05.12.2020 | 18:35 Редактор: Ивет Арабова

Отборът на "Арда" надви "Левски" с 2:1 в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Отборът на "Арда" е в поредица от 5 мача без загуба. Гостите от Кърджали започнаха срещата със самочувствие и в края на първата част Матеус Леони откри резултата с техничен удар с пета.

През второто полувреме "сините" се опитаха да променят статуквото, но без особен успех. Заключителните минути на мача обаче се превърнаха в изключително драматични. Първо Паулиньо възстанови равенството в 89-ата, но в ответната атака секунди след това Иван Коконов донесе успеха за възпитаниците на Николай Киров.

С успеха си "Арда" се изравни по точки с втория "Локомотив" (Пловдив). С 14 точки "сините" се намират на 9-ото място в класирането

Снимка: Lap.bg