Доналд Тръмп изненада с официалната си снимка като президент на САЩ

Поразително прилича на тази от ареста

16.01.2025 | 22:36 Редактор:
Изглеждат като копие.
Изглеждат като копие.

Новоизбраният президент на САЩ Доналд Тръмп представи официалната си снимка като 47-и президент на САЩ, която поразително прилича на снимката му от ареста, предаде "Франс прес".

Леко наклонена напред глава, смръщена дясна вежда, плътно затворени устни, придаващи му предизвикателен вид: официалната снимка изглежда като копие на тази, направена в затвор в Джорджия на 24 август 2023 г., след като му беше повдигнато обвинение в опит да подмени резултатите от президентските избори през 2020 г. в този южен щат.

Има само една малка разлика: на снимката от ареста Тръмп носи червена вратовръзка. На официалната снимка тя е в електриково синьо. На ревера на тъмносиньото му сако се е появила и значка с американското знаме.

Преди година и половина милиардерът републиканец, който ще стане отново президент на 20 януари, публикува своя снимка от ареста в социалната мрежа X с посланието: "Никога не се предавай!". Това беше и моментът на завръщането му в X, собственост на неговия съюзник милиардера Илън Мъск, след като повече от три години Тръмп не беше публикувал в платформата, пише "Труд".

Профилът на Тръмп беше премахнат от платформата, след като негови поддръжници щурмуваха Капитолия на 6 януари 2021 г. в деня, когато Конгресът трябваше да удостовери победата на Джо Байдън, която той така и не призна.

Снимки: БГНЕС


1
0 rate up comment rate down comment 0
Перото
преди 3 седмици
Измислено обвинения от измислени прокурори и съдии. Цял свят видя че избор за президент 2020 беше подменен брутално но просто му казаха прав текст че нищо не може да направи и да се готви за 24 направи го. Гледам нашите се учат и схващат бързо преди последните избори с 3.999 Сигнализирай за неуместен коментар